Den plný tance

02.06.2024

Ten den se naše děti zúčastnily hned dvou nádherných akcí. Tou první byla oslava Dne dětí formou vystoupení v amfiteátru letního kina Val. Meziříčí, kde své taneční umění prezentovaly děti z přípravky, 1., 2., a 3.ročníku a tou druhou pak vystoupení v Městském divadle Krnov na pozvání ZUŠ Krnov.

Dopoledne jsme divákům v hledišti amfiteátru letního kina předvedli taneční choreografie - Pirátská píseň, Mimoni, Pramínek a přípravka vystoupila se svým Vláčkem usínáčkem.

Děti ze 4. a 5. ročníku pak ve 12:00 hod. odjížděly do Krnova.

Tamní paní učitelku, která nějakou dobu už sleduje naši činnost a práci, zaujaly naše choreografie Mezi námi děvčaty, Co se vznáší ve vzduchu, Ruce-paže-délka a i naše zpracování filmové hudby z muzikálu Oliver Twist a pozvala nás, co by hosty, do svého závěrečného koncertu. Krnovské divadlo je velmi krásné a prožili jsme tam nádhernou přátelskou atmosféru.

Děkujeme za tuto novou zkušenost!

© 2024 Aneri - Taneční škola z.s. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma!